UR & KLOCKOR / Övriga ur / Fickur 13693796
nr 1369 3796
Fickur
14K, bruttovikt: 84,3 g. 7x5 cm
Kondition: slitage, skador, går ej,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:15:50
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Fickur
nr 1369 3796
Fickur
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.600 kr |
måndag 21 december 2020 |